Bildirimleri Almak İçin Abone Olun

İnternet tarayıcınızın anlık bildirimlerine izin vererek bir sonraki internet adresi değişikliğinde anlık olarak tarayıcınıza bildirim alabilirsiniz.

Bu tarayıcı bildirimi son derece güvenli olup, sadece seçilen tarayıcı için çalışmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret ederken birden fazla cihaz veya tarayıcı kullanıyorsanız, bu bildirimlere tek tek izin vermeniz gerekmektedir.

  • 1. Adım: Abone Ol butonuna tıklayın.
  • 2. Adım: Tarayıcı sorduğunda “İzin Ver” seçeneğine tıklayın.

Tarayıcı anlık bildirimi nedir?

Kullanıcının cihazına tarayıcı aracılığı ile gönderilen kısa mesajlara anlık bildirim (tarayıcı anlık bildirimi veya web anlık bildirimi) denilmektedir.

Anlık bildirimler kişisel veri kullanır mı?

İnternet sitelerinde kullanılan form ve diyalog kutularının aksine, tarayıcı tarafından gönderilen anlık bildirimler adınız veya e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi kayıt altına almamaktadır.

Hangi tarayıcılar anlık bildirimi desteklemektedir?

Genel olarak tarayıcıların ve cihazların büyük bir bölümü anlık bildirimlere izin vermektedir. Bununla birlikte, hangi cihazların, işletim sistemlerinin ve tarayıcıların anlık bildirimlere izin vermediğini bilmek de oldukça önemlidir. Aşağıda anlık bildirimlere izin veren cihazların listesini bulabilirsiniz.


Windows iPhone ve iPad için iOS Linux Android iMac ve MacBook için macOS
Chrome
Firefox
Opera
Safari
Microsoft Edge
Brave
Epic
Vivaldi